Jan B. Melichar
(1908-1994)
Panorama Prahy
No.: 237252Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:32
litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, private disciple of V. Beneš and W. Nowak
Current price: 200 CZK (9 €)