Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Comtesse Anna de Noailles: Het zal lang licht vanavond zijn
No.: 504Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1x sign. bar. litografie a připsané věnování s podpisem J. Kaiser, vyd. Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko),1982, ex. 17, pův. brož v ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Arti…
Current price: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Huho von Hofmannsthal: Over vergankelijkheid
No.: 503Auction price: 900 CZK (38 €)
bibliofilie, 4x sign. bar. litografie a podpis naproti tit. listu J. Kaiser, vyd. Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko), ex. h.c. (celkem 70 výtisků), 1982, pův. brož v ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association o…
Current price: 900 CZK (38 €)