Pavel Besta
Poslední anděl
No.: 101Auction price: 70.000 CZK (2.917 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 100 x 80 cm, sign. PD Besta, Studium započal na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, ale posléze přešel na Akademii výtvarných umění v Praze. Na AVU nejdříve studoval v ateliéru restaurátorství u prof. Ballardiniho a ve třetím ročníku studia přešel do ateliéru malby k prof. Smet…
Current price: 70.000 CZK (2.917 €)
Estimate: 70 000 - 90 000 CZK