Ivan Komárek
Ženy, muži
No.: 599Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 12:36
koláž , 2013, 45 x 62,5 cm, sign. DU Komárek , the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Ivan Komárek
Šášové
No.: 362Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)
Planned termination: 26. 09. 2024 15:00
Current price: 120.000 CZK (5.000 €)
Ivan Komárek
Kytka č. 68
No.: 361Auction price: 37.000 CZK (1.542 €)
akryl, asambláž, 2018, 50 x 70 cm, sign. DU Komárek 2018, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 37.000 CZK (1.542 €)
Ivan Komárek
No.: 342Auction price: 1.200 CZK (50 €)
tuš, akvarel, papír, 2018, 29,5 x 21 cm, sign. DU I Komárek 2018, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Ivan Komárek
Mužský akt
No.: 352Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem Ivan Komárek, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Hledící
No.: 341Auction price: 1.200 CZK (50 €)
tuš, akvarel, papír, 2018, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
V kruhu
No.: 360Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Memento mori
No.: 359Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, akvarel, fix, papír, 2020, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
V lese
No.: 358Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem Ivan Komárek, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Náplavka
No.: 357Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír, 1998, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Dvě postavy
No.: 356Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, koláž, akvarel, papír, 2009, 21 x 29,5 cm, sign. PN I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
V Galerii
No.: 355Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2006, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Rodina
No.: 354Auction price: 1.200 CZK (50 €)
akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Folklór
No.: 353Auction price: 1.200 CZK (50 €)
akvarel, fix, papír, 2005, 21 x 29,5 cm, sign. LD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
V pokoji
No.: 343Auction price: 1.200 CZK (50 €)
tuš, akvarel, papír, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek 2011, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Mezi dvěma ženami
No.: 351Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tužka, pastelky, fix, 2014, 21 x 29,5 cm, sign. uprostřed I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Polibek
No.: 350Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2016, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Detailní pohled
No.: 349Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tuš, fixa, papír, 2018, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Tváře
No.: 348Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 21 x 29,5 cm, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Sedící akt
No.: 347Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tuš, běloba, papír, 2017, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Skupina
No.: 346Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tužka, pastelky, 1994, 21 x 29,5 cm, sign. PD I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Ženské akty
No.: 345Auction price: 1.200 CZK (50 €)
tuš, akvarel, koláž, papír, 1996, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Výhled na Pražský hrad
No.: 344Auction price: 1.200 CZK (50 €)
kombinovaná technika, tuš, akvarel, papír, 2000, 21 x 29,5 cm, sign. DU I Komárek, opatřeno razítkem IVAN KOMÁREK, the disciple of prof. J. Smetana
Ivan Komárek
Žebřík
No.: 281240Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 26. 09. 2024 16:56
litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 55/130, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 500 CZK (21 €)
Ivan Komárek
Plešoun
No.: 282728Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 08. 10. 2024 18:14
litografie, 1993, 42 x 59,5 cm, sign. PD Komárek, rám, 18/80, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 1.800 CZK (75 €)