Hanuš Bohman

(1903-1980)

  • Hanuš Bohman

    (1903-1980)

    Svatopluk Šebek

    No.: 782

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    uhel, akvarel, papír, 34 x 24 cm, sign. kresba H. Bohman, r. 1976, portrétován S. Šebek, nymburský botanik a muzejní pracovník (1926 - 1996), dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Hanuš Bohman

    (1903-1980)

    Kresba a rukopis

    No.: 780

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    uhel, papír, rukopis, 34 x 24,5 cm, kresba, rukopis s podpisem H. Bohman, papír s rukopisem nalepen, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)