Tomáš Bím
Bím75
No.: 712Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
tuš, katalog, 30 x 21 cm, originální kresba s podpisem T. Bím na titl. straně katalogu Bím75, vydáno u příležitosti výstavy v Novoměstské radnici v Praze konané k 75. narozenimám autora, 87s., zlomený přední dolní růžek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Tomáš Bím
Beerfest na dvorku (111 let litografické dílny Říční)
No.: 281554Auction price: 16.000 CZK (667 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:57
litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 85/111, the private study
Current price: 16.000 CZK (667 €)