Jakub Špaňhel
(1976)
Růže
No.: 281541Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:44
akryl, plátno, 2004, 130 x 100 cm, sign. vzadu Jakub Špaňhel
Current price: 150.000 CZK (6.250 €)
(1976)
Růže