Marc Chagall
(1887-1985)
Marc Chagall: Der Vogelfänger - Ausgewählte Graphik
No.: 931Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:15
katalog, tužkou signovaná reprodukce Marc Chagall, katalog v deskách (imitace knihy) s 7 barevnými reprodukcemi (1 sign.), úvodní text a koncept výstavy Claude Esteban, vydal Haus der Kunst, München 1978, brož v laminát. deskách, 124s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)