Jan Holeček
Karlův most
No.: 51Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:50
akvarel, papír, lepenka, 48 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Karlův most