Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
No.: 9Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:08
olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, the member of SCVU
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
No.: 13Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:12
olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, the member of SCVU
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
No.: 14Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:13
olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám, the member of SCVU
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids