Václav Hollar

(1607-1677)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    O mouše a mravenci

    No.: 1077

    Auction price: 2.200 CZK (79 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 16:43

    mědirytina, 1663, 25 x 16 cm, značeno v desce DU W Hollar fecit 1663, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 2.200 CZK (79 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Útěk

    No.: 1078

    Planned termination: 18. 06. 2020 16:44

    mědirytina, 21,8 x 16,2 cm, značeno v desce DU W Hollar fec, rám, ilustrace Ezopovy Bajky, vydáno u Ogilbyho, Londýn 1665, strana 376, rám poškozen,

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Liška a kozel

    No.: 1080

    Auction price: 2.500 CZK (90 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 16:46

    mědirytina, 21,8 x 16,3 cm, rám, Ilustrace k Ezopovým bajkám, na rámu oděrky,

    Current price: 2.500 CZK (90 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    St. Goar

    No.: 668

    Auction price: 4.000 CZK (143 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 15:00

    mědirytina, 1654, 12 x 32,1 cm, značeno v desce PD W. Hollar delineavit, papírová pasparta, uprostřed přeloženo,

    Current price: 4.000 CZK (143 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Mladá dáma s kloboukem v perleťovém hávu

    No.: 673

    Auction price: 1.200 CZK (43 €)

    stará grafika, lept, 13,5 x 9, dole přípis HHolbein inv: Whollar fec: A.A. Bierling excud: 1647, ze série portrétů vytvořených podle starších Holbeinových maleb pro sbírku lorda Arundela, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (43 €)