Stefan Milkov
Voyeur
No.: 281629Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:12
akryl, plátno, 2015, 100 x 130 cm, sign. LD Milkov 15 a na zadní straně Milkov, blindrám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the constituent member of the group Tvrdohlavi, Nova skupina and Ceska alternativa
Current price: 120.000 CZK (5.000 €)