Vladimír Komárek
Píseň Šalomounova
No.: 559Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
8x suchá jehla, 1996, 32,5 x 21,5 x 3,2 cm, vše sign. DU V. Komárek, č. 64/100, Bibliofilské vydání biblického textu v jazyce českém, německém, anglickém a francouzském, na který vytvořil Vladimír Komárek osm suchých jehel ve formátu 23 x 14,5cm. Tištěno na ručně čerpaném papíru Jantar, jako 13. sva…
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Vladimír Komárek
Když jsme studovali na umělce
No.: 477Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, 1x sign. suchá jehla, úv. text a kresby V. Komárek, k 60. narozeninám umělce připravili J. a K. Martincovi, Kostelec na Orlicí, 1988, nečíslováno, volné listy v ob., velmi dorý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Komárek
Tři čepice
No.: 288Auction price: 1.250 CZK (53 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:47
litografie, 35 x 47 cm, sign. PD V. Komárek 93, rám, č. 3/100, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.250 CZK (53 €)
Vladimír Komárek
No.: 280172Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 15:40
dry needle, 1993, 15 x 22,6 cm, signed lower/right VKomárek 93, no. 89/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Vladimír Komárek
Dívka a ptáci
No.: 281012Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 08. 05. 2024 17:42
suchá jehla, 20,1 x 13,1 cm, sign. DU VKomárek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)