Jaroslav Šerých
(1928-2014)
3x PF s rukopisným přáním
No.: 1187Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:31
3x ofset, pero papír, 21 x 29,5 cm, sign. vše Jaroslav Šerých, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague…
Current price: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Hermor Lilia: Verše tajného básníka
No.: 1258Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:42
bibliofilie, 3 x sign. lept se suchou jehlou J. Šerých, úprava M. Albich, k 50. výročí básníkovy smrti (pseud. Frant. Bíbla) vybral, uspořádal a prův. slovem opatřil Ivan Slavík, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1982, 500 výtisků, volné listy v obálce, 76s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiq…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
No.: 1334Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:58
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Procitnutí v milosti
No.: 281868Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:43
litografie, 1988, 56 x 42 cm, sign. DU J. Šerých 88, 43/80, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Tur…
Current price: 800 CZK (34 €)