Bohumír Jaroněk
(1866-1933)
Valašské chalupy
No.: 179Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:58
olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids