Antonín Hudeček

(1872-1942)

  • Antonín Hudeček

    (1872-1942)

    Tatry s jezerem

    No.: 259

    Auction price: 56.600 CZK (2.359 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:18

    olej, plátno, 116 x 130 cm, sign. PD, rám

    Current price: 56.600 CZK (2.359 €)