-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Když jsme studovali na umělce
No.: 477Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1x sign. suchá jehla, úv. text a kresby V. Komárek, k 60. narozeninám umělce připravili J. a K. Martincovi, Kostelec na Orlicí, 1988, nečíslováno, volné listy v ob., velmi dorý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
No.: 288Auction price: 1.250 CZK (53 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:47
litografie, 35 x 47 cm, sign. PD V. Komárek 93, rám, č. 3/100, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.250 CZK (53 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Harfista
No.: 277670Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 21:04
suchá jehla, 1976, 32 x 43 cm, sign. DU V. Komárek 76, č. 32/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Srdce
No.: 277671Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 21:06
suchá jehla, 42 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, č. 23/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
No.: 277672Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 21:08
suchá jehla, 1973, 34,5 x 49 cm, sign. DU V. Komárek 73, č. 46/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hrozny
No.: 280288Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 21:28
dřevoryt, 21 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ptáci s pohárkem
No.: 280289Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 21:30
dřevoryt, 15,5 x 31,5 cm, sign. DU V. Komárek, rám, v dolní pravé části papíru mimo tisk skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Zátiší
No.: 280172Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 15:40
dry needle, 1993, 15 x 22,6 cm, signed lower/right VKomárek 93, no. 89/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dívka a ptáci
No.: 281012Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 08. 05. 2024 17:42
suchá jehla, 20,1 x 13,1 cm, sign. DU VKomárek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED