Jakub Stretti
(1967)
On the sea
No.: 281449Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 18:54
serigraphy, 2019, 92 x 73 cm, sign. on reverse J.Stretti
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Jakub Stretti
(1967)
Shovívavý stín
No.: 281686Auction price: 49.000 CZK (2.042 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:09
akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběh…
Current price: 49.000 CZK (2.042 €)