Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1400Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:04
Current price: 250 CZK (11 €)
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1401Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:05
kniha, k vydání připravila, poznámkami a komentovaným srovnáním rozdílů mezi I. a II. vydáním Babičky v závěru doplnila M. Gebauerová, secesní úprava, ed. Čeští spisovatelé XIX. století, Sebrané spisy Boženy Němcové sv. II., vyd. Jan Laichter, Praha 1905, nakladatelská celopl. vazba s ražbou na desk…
Current price: 250 CZK (11 €)
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1402Auction price: 280 CZK (12 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:06
Current price: 280 CZK (12 €)
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1403Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:07
Current price: 300 CZK (13 €)
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1404Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:08
kniha, heliogravura fotografie podobizny B. Němcové ve frontispisu, vazba, viněta v titulu, iniciály a úprava V.H. Brunner, vazba Bradáč, doslov a popis vydání Milan Svoboda, 3. sv. knihovny Kytice, tisk Dělnická tiskárna, vyd. Milan Svoboda, Královské Vinohrady 1912, 1000ex, na anglickém papíře Oxf…
Current price: 800 CZK (34 €)
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 1405Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:09
kniha, fotografie z ratibořického údolí J. Zeman, úprava H. Melicharová, 12. sv. Knižnice Oreb, vyd. Ant. Dědourek, Třebechovice p. O. 1942, původní brož, 393s., nerozřezáno, vazba politá, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Božena Němcová
(1820-1862)
Pohorská vesnice
No.: 158Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 15,5 x 12 cm, vyd. I. L. Kober, Praha, 1873, edice: Národní bibliotéka (16.), Sebrané spisy Boženy Němcové (3.), clpl. nakl. vazba s ražbou a zlacením, 343s., na titl. straně podpis majitele knihy, ušpiněné a mírně odřené desky, jinak velmi dobrě zachováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Božena Němcová
(1820-1862)
V zámku a v podzámčí
No.: 157Auction price: 1.000 CZK (42 €)
kniha, 15,5 x 12 cm, vyd. I. L. Kober, Praha, 1869, edice: Národní bibliotéka (3.), Sebrané spisy Boženy Němcové (1.), clpl. nakl. vazba s ražbou a zlacením, 367s., na titl. straně podpis majitele knihy, ušpiněné a mírně odřené desky, lehce uvolněná vazba, jinak velmi dobrě zachováno, Provenance: An…
Božena Němcová
(1820-1862)
Babička
No.: 156Auction price: 3.000 CZK (125 €)
kniha, 15,5 x 11,5 cm, vyd. I. L. Kober, Praha, 1870, edice: Národní bibliotéka (4.), Sebrané spisy Boženy Němcové (2.), clpl. nakl. vazba s ražbou a zlacením, 275s., na titl. straně podpis majitele knihy, ušpiněné a mírně odřené desky, jinak velmi dobrě zachováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Božena Němcová
(1820-1862)
Národní Báchorky a pověsti
No.: 155Auction price: 1.500 CZK (63 €)
kniha, 15,5 x 12 cm, první a druhý díl v jednom svazku, vyd. I. L. Kober, Praha, 1880, clpl. nakl. vazba s ornamentální ražbou a zlacením, A. Lachník, Dílna knihařská, Olomouc, 315+361s., velmi pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)