Petr Dillinger

(1899-1954)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Zpověď Archipoetova (z Carmina burana)

    No.: 596

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 4x sign. litografie P. Dillinger, přel. R. Mertlík, jako soukromý tisk pro své přátele k vánočním svátkům a novému roku 1947 vydal Rudolf Lužík, Praha 1946, volné listy v obálce, 18s., ruční papír, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at Th…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Václav Krška: Chlapec a kozlonoh

    No.: 641

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    bibliofilie, 3x lept P. Dillinger, podpisy autorů v tiráži, vydal Jos. Hladký, Hranice na Moravě 1929, 13 sv. edice Amfora, Ex. 44/300, 55 s., pl. kožená vazba se zl. reliéfem, vazba lehce vybledlá jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. F. Kysela at The Secon…

    Current price: 300 CZK (13 €)