Jiří Načeradský
Tři ženy
No.: 281511Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:14
lavírovaná kresba tuší, 2010, 56 x 75,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Jiří Načeradský
Tanec
No.: 281512Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:15
olej, plátno, 2012, 89 x 116 cm, sign. DU 2012 Načeradský, rám, malba významného českého představitele expresivní malby, člena sdružení 12/15, někdejšího pedagoga na AVU v Praze a FaVU v Brně. Autor byl známý svým originálním pojetím figury, kterou limituje pouze hlavními fyziognomickými znaky a vzt…
Current price: 120.000 CZK (5.000 €)
Jiří Načeradský
Po koupeli
No.: 281529Auction price: 750.000 CZK (31.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:32
olej, překližka, 1987, 182,5 x 122 cm, sign. PD Načeradský 87, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 750.000 CZK (31.250 €)