(Sabahudin) Dino Čečo
Siločáry
No.: 160Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:39
kombinovaná technika, plátno, 1993, 200 x 100 cm, sign. PD Ceco 93, rám
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)