Štěpán Nikolajevič Uvarov
(1854-1936)
Horské štíty - Tatry
No.: 184Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:03
akvarel, papír, 38 x 22 cm, sign. PD , rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)