Jan Bauch

(1898-1995)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Vzpomínka Jana Baucha napsaná k 80. narozeninám Karla Svolinského

    No.: 907

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 05. 2021 11:10

    volné listy, 30 x 20 cm, 1x sign. Litografie J. Bauch, vyd. Praha, 1976, ruční papír z V. Losin, ex. ?/30, volné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at The Acad…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    V. Holan: Nesmrtelnost

    No.: 119

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 05. 2021 15:00

    bibliofilie, sign. suchá jehla J. Bauch, podpis autora v tiráži, vyd. J. Glivický, Prostějov, 1978, ex. 5/20, ruční papír, volné archy v obálce, velmi dobrý stav, , the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at The Acade…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids