Václav Mašek
(1893-1973)
Jaroslav Bednář: Proud světla
No.: 755Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obálka V. Mašek, vydal Evžen K. Rosendorf, Praha 1926, 37 s., nerozřezáno, brož, rozlepená vazba, obálka lehce zažloutlá a zašpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, m…
Current price: 400 CZK (17 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Jindřich Teuchner: Hudba vrcholného léta
No.: 506Auction price: 800 CZK (34 €)
bibliofilie, 4x rytina (první sign.) V. Mašek a 1x světlotisk a podp. v tiráži J. Teuchner, vyd. Vácav Lácha, Praha, 1935, ex. 60/195 na ručním papíře Hahnemühle, upr. K. Dyrynk, pův brož, 58s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in P…
Current price: 800 CZK (34 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
R. Ponchon: Múza v hospodě
No.: 495Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, přednostní výtisk, mědiryt na titul. listu, 3x mědiryt v příloze a podpis v tiráži V. Mašek, tisk M. Pegrassi, vydal Václav Pour, Praha 1948, zakázková polokož. vazba, ex. 63/300, 37s., suchá pečeť Pourovy edice v tiráži, ruční maršovský papír, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian…
Current price: 400 CZK (17 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Mariana Alcoforado: vyzdPortugalské listy
No.: 662Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, vyzdobil V. Mašek, překlad H. Jelínek, typo. K. Dyrynk, vydal Fr. Hanek, Praha 1931, Ex. 29/200, Pannekoeku, 53 s., brož, obálka lehce zašpiněná, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Art…
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Bukinisté
No.: 279029Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 15:36
litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 800 CZK (34 €)