Jan Hála
(1890-1959)
Žně
No.: 28Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:27
olej, rám, 110 x 150,5 cm, sign. LD Jan Hála 1938, rám, rám není upěvněn k obrazu
Current price: 340.000 CZK (14.167 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids