J. Ráž
Horské středisko v zimě
No.: 212Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:31
olej, plátno, 49 x 59 cm, sign PD J. Ráž, rám
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Horské středisko v zimě