Emil Schovánek
(1885-1947)
Žně ve Svratce
No.: 310Auction price: 2.900 CZK (121 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 18:09
olej, plátno, lepenka, 1938, 39 x 49,5 cm, sign. PD E. Schovánek 38, rám, vzadu ve výřezu popis
Current price: 2.900 CZK (121 €)