Emil Schovánek

(1885-1947)

  • Emil Schovánek

    (1885-1947)

    Žně ve Svratce

    No.: 310

    Auction price: 2.900 CZK (121 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 18:09

    olej, plátno, lepenka, 1938, 39 x 49,5 cm, sign. PD E. Schovánek 38, rám, vzadu ve výřezu popis

    Current price: 2.900 CZK (121 €)