Věra Mužíková - Šetková
(1916-1993)
Stará katovna
No.: 202Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:21
olej, lepenka, 35 x 54 cm, sign. PD Šetková, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
(1916-1993)
Stará katovna