J. Beran

  • J. Beran

    Krajina u moře

    No.: 235

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:54

    olej, lepenka, 44 x 60 cm, sign. PD J. Beran, rám

    Current price: 500 CZK (21 €)