Martin Salajka

(1981)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Kvetoucí lebka

    No.: 119

    Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2021, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka, Autor je jedním z nejvýraznějších představitelů současné expresivní malby. Studium absolvoval na FVU v Brně u P. Veselého a na AVU v Praze v ateliéru M. Rittsteina. Vystavoval na několika kolektivních výstavách v Čechách, ale také v Buda…

    Current price: 48.000 CZK (2.000 €)

    Estimate: 70 000 - 90 000 CZK

  • Martin Salajka

    (1981)

    Hnízdo

    No.: 281544

    Auction price: 76.000 CZK (3.167 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:47

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2023, rám, the disciple of prof. M. Rittstein

    Current price: 76.000 CZK (3.167 €)