Karel Oberthor

  • Karel Oberthor

    Řecko

    No.: 154

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 17:33

    olej, karton, 1970, 47 x 66,5 cm, sign. PD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, vyučil se kamenotiskařem v Průmyslové tiskárně v Praze, odkud pokračoval na Ukrajinskou akademii v Praze, a studia ukončil na AVU. Byl členem SČUG Hollar a měl blízký vztah k Prachaticku a Vodňansku, které…

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Karel Oberthor

    Maminka manželky autora, na Sázavě

    No.: 268977

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 19. 06. 2024 18:35

    2x suchá jehla, 1953, 6 x 8,5/ 20 x 27 cm, sign. PD K. Oberthor 53, pasparta bez skla, dvě suché jehly v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts…

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Karel Oberthor

    Zuzanka

    No.: 268927

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 19. 06. 2024 18:36

    litografie, 1955, 24 x 21,3 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, Portrét šestileté dcery autora, dnes známé grafičky Zuzany Oberthorové Popelkové, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The A…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids