Zdeněk Mézl
Trest
No.: 12Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:41
dřevoryt, 1977, 8,2 x 7,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, PF 1978, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
Pod paraplíčkem
No.: 4Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:33
dřevoryt, 14 x 9,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
Letadlo
No.: 30Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:59
dřevoryt, 7,4 x 12 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
Velký pták
No.: 37Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:06
dřevoryt, 12 x 8 cm, sign. PD Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 350 CZK (15 €)
Zdeněk Mézl
Hostina
No.: 11Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:40
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Zdeněk Mézl
Liberté
No.: 26Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:55
dřevoryt, 1986, 17 x 9, 1 cm, sign. PD Zd. Mézl, pozvánka Turf klub SSM setkání se Zdeňkem Mézlem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdeněk Mézl
Justicia
No.: 23Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:52
dřevoryt, 17 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdeněk Mézl
No.: 5Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:34
dřevoryt, 13 x 9,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdeněk Mézl
Strom života
No.: 13Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:42
dřevoryt, 17,7 x 21,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, č. 15/120, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Mézl
Anděl
No.: 6Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:35
litografie, 12,5 x 13 cm, sign. DU Zd. Mézl, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Mézl
Čtyři ženy a kentaur
No.: 42Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:11
ručně kolorovaný dřevoryt, 10,8 x 11 cm, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Mézl
Milován všemi
No.: 40Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:09
Current price: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Mézl
Blahobyt
No.: 39Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:08
dřevoryt, 17,1 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Mézl
Vládci knih
No.: 17Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:46
dřevoryt, 17 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, č. 27/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Mézl
Pranýř
No.: 10Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:39
dřevoryt, 21 x 8 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Mézl
O lásce a proměnách - mořská panna
No.: 7Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:36
dřevoryt, 22 x 8,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris Prostějov 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Mézl
Maximilianus II. Imp. Aug. Rom. Rex Bohemiae
No.: 27Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:56
dřevoryt, 22 X 8, 5 cm, sign. dole Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Zdeněk Mézl
Poseidon
No.: 9Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:38
Zdeněk Mézl
Pallas Athéna
No.: 8Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:37
dřevoryt, 1988, 24 x 18 cm, sign. PD Zd. Mézl, Pamětní list k slavnostnímu večeru Judr. Vladislava Brože a Phdr. Bohumila Nováka, vydal spolek českých bibliofilů 8. dubna 1988, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Zdeněk Mézl
…NEC ULLIS SAUCIA VOMERIBUS PER SE DABAT OMNIA TELLUS
No.: 16Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:45
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Zdeněk Mézl
Maxima Roma Est
No.: 15Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:44
dřevoryt, 24 x 17,8 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Zdeněk Mézl
Všichni zůstanou přes noc spolu a jednou projdou cestu osudu
No.: 14Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:43
dřevoryt, 25,5 x 18 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Karel Dvořáček
(1911-1945)
Bedřich Beneš Buchlovan: Buchlovská knížka
No.: 1342Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:06
kniha, vyzdobil a vydal Karel Dvořáček, Bzenec 1918, 46 s., brožovaná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Eduard Milén
(1891-1976)
R. Těsnohlídek: Den
No.: 1350Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:14
bibliofilie, obálka a úprava E. Milén, ex. 444/600, vydal Fr. Borový, Praha, 1923, brož, 123s., po krajích nepatrně zašlá obálka, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU…
Current price: 60 CZK (3 €)
Jaroslav Kratochvíl
(1885-1945)
Jménem republiky? Mé slovo k vítězství gajdovské pravdy
No.: 1352Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:16
Current price: 80 CZK (4 €)
Edmond Konrád
Širočina
No.: 981Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:05
Current price: 80 CZK (4 €)
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
Jan Kolovrat: Vojín Václav Pišout a spol.
No.: 1470Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 18:14
Current price: 90 CZK (4 €)
Božena Viková-Kunětická
(1862-1934)
Věřím
No.: 1436Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:40
Current price: 100 CZK (5 €)
Dana Jandová
Graphia (Časopis o Exlibris)
No.: 1354Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 16:18
Current price: 100 CZK (5 €)
Dagmar Popelková
(1928)
P. F. 1966
No.: 1192Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:36
linořez, pauzovací papír, 17 x 13 cm, sign. PD D. Popleková
Current price: 100 CZK (5 €)