Zdeněk Mézl
Plodný mnich
No.: 1Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:30
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Novomanželé
No.: 2Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:31
dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. DU Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Mézl
Strážkyně věže
No.: 3Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:32
dřevoryt, 11,8 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Mézl
Pod paraplíčkem
No.: 4Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:33
dřevoryt, 14 x 9,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
No.: 5Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:34
dřevoryt, 13 x 9,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdeněk Mézl
Anděl
No.: 6Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:35
litografie, 12,5 x 13 cm, sign. DU Zd. Mézl, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Mézl
O lásce a proměnách - mořská panna
No.: 7Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:36
dřevoryt, 22 x 8,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris Prostějov 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Mézl
Pallas Athéna
No.: 8Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:37
dřevoryt, 1988, 24 x 18 cm, sign. PD Zd. Mézl, Pamětní list k slavnostnímu večeru Judr. Vladislava Brože a Phdr. Bohumila Nováka, vydal spolek českých bibliofilů 8. dubna 1988, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Zdeněk Mézl
Poseidon
No.: 9Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:38
Zdeněk Mézl
Pranýř
No.: 10Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:39
dřevoryt, 21 x 8 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Mézl
Hostina
No.: 11Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:40
Current price: 350 CZK (15 €)
Zdeněk Mézl
Trest
No.: 12Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:41
dřevoryt, 1977, 8,2 x 7,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, PF 1978, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
Strom života
No.: 13Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:42
dřevoryt, 17,7 x 21,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, č. 15/120, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 500 CZK (21 €)
Zdeněk Mézl
Všichni zůstanou přes noc spolu a jednou projdou cestu osudu
No.: 14Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:43
dřevoryt, 25,5 x 18 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Zdeněk Mézl
Maxima Roma Est
No.: 15Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:44
dřevoryt, 24 x 17,8 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, č. 85/105, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Zdeněk Mézl
…NEC ULLIS SAUCIA VOMERIBUS PER SE DABAT OMNIA TELLUS
No.: 16Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:45
Zdeněk Mézl
Vládci knih
No.: 17Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:46
dřevoryt, 17 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, č. 27/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Mézl
Zátiší s brašnou
No.: 18Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:47
dřevoryt, 10,5 x 8,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris Dr. Vladimír Tichý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Souboj
No.: 19Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:48
dřevoryt, 1983, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, PF 1984 Karel a Jindra Hejných, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Chyceni v síti
No.: 20Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:49
dřevoryt, 10 x 10,5 cm, Exlibris J. Souverein, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Mézl
Schola Ludus
No.: 21Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:50
dřevoryt, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Mlýn
No.: 22Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:51
dřevoryt, 6,5 x 6 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 150 CZK (7 €)
Zdeněk Mézl
Justicia
No.: 23Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:52
dřevoryt, 17 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdeněk Mézl
Tři bohyně
No.: 24Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:53
dřevoryt, 6, 7 x 5, 2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Zdař Bůh! Glück auf!
No.: 25Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:54
dřevoryt, 11, 2 x 8 cm, sign. dole Zd. Mézl, zezadu PF 1986, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
Liberté
No.: 26Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:55
dřevoryt, 1986, 17 x 9, 1 cm, sign. PD Zd. Mézl, pozvánka Turf klub SSM setkání se Zdeňkem Mézlem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdeněk Mézl
Maximilianus II. Imp. Aug. Rom. Rex Bohemiae
No.: 27Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:56
dřevoryt, 22 X 8, 5 cm, sign. dole Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Zdeněk Mézl
Gaia
No.: 28Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:57
dřevoryt, 12,5 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
Vavřín
No.: 29Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:58
dřevoryt, 9,5 x 8,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Mézl
Letadlo
No.: 30Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:59
dřevoryt, 7,4 x 12 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
Familia Kaizl Ex Kriminalibus
No.: 31Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:00
dřevoryt, 12 x 6,7 cm, sign. LD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Mézl
Jinoch
No.: 32Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:01
dřevoryt, 9 x 5,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Mézl
Flora
No.: 33Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:02
dřevoryt, 10 x 6,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 250 CZK (11 €)
Zdeněk Mézl
Pohostinnost
No.: 34Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:03
dřevoryt, 6,5 x 8,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Loď
No.: 35Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:04
dřevoryt, 8 x 8 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Lustr
No.: 36Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:05
ručně kolorovaný dřevoryt, 11,2 x 7 cm, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Velký pták
No.: 37Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:06
dřevoryt, 12 x 8 cm, sign. PD Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 350 CZK (15 €)
Zdeněk Mézl
Na pláži
No.: 38Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:07
dřevoryt, 1984, 9,3 x 7,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, PF 1985, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Blahobyt
No.: 39Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:08
dřevoryt, 17,1 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Mézl
Milován všemi
No.: 40Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:09
Current price: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Mézl
Ženská dominance
No.: 41Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:10
dřevoryt, 10,5 x 5,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Čtyři ženy a kentaur
No.: 42Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:11
ručně kolorovaný dřevoryt, 10,8 x 11 cm, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Mézl
No.: 43Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:12
dřevoryt, 6,6 x 4,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris Ing. J. Háček, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 150 CZK (7 €)
Zdeněk Mézl
Muž s knírem
No.: 44Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:13
dřevoryt, 7,5 x 4,5 cm, sign. DU Zd. Mézl, Exlibris Ing. J. Háček, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 150 CZK (7 €)
Zdeněk Mézl
Aequalitas Fraternitas
No.: 45Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:14
dřevoryt, 10 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Námořník
No.: 46Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:15
dřevoryt, 11,4 x 3,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Pax 1982 Marie a Václav Grégrovi
No.: 47Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:16
dřevoryt, 1982, 5,5 x 7,3 cm, sign. PD Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 150 CZK (7 €)
Zdeněk Mézl
Královna
No.: 48Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:17
dřevoryt, 7 x 4 cm, sign. DU Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 100 CZK (5 €)
Zdeněk Mézl
Hippokratův luk
No.: 49Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:18
dřevoryt, 5,5 x 4 cm, sign. DU Zd. Mézl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 100 CZK (5 €)
Zdeněk Mézl
V láhvi
No.: 50Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 20:19
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids