Josef Jíra

(1929-2005)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Through the window

    No.: 441

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2020 15:00

    lithography, 1983, 29,5 x 20,2 cm, signed right/lower Jos. Jíra 83, no. 6/30, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.900 CZK (68 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Girl with flower

    No.: 439

    Auction price: 1.900 CZK (68 €)

    dry point, 1993, 15 x 10 cm, signed right/lower J. Jíra 93, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 3.600 CZK (129 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Toast

    No.: 438

    Auction price: 2.000 CZK (72 €)

    dry point, 19,7 x 14 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 2.000 CZK (72 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Night

    No.: 436

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Man and woman

    No.: 435

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Ryba k večeři

    No.: 561

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 10. 2019 17:23

    linoryt, 14,3 x 9,6 cm, sign. PD J. Jíra, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 700 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Kůň a já

    No.: 560

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 10. 2019 17:22

    linoryt, 1979, 12,1 x 16 cm, sign. PD Josef Jíra 79, papírová pasparta, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 800 CZK (29 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Na bále

    No.: 395

    Auction price: 1.400 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 10. 2019 14:34

    pero, papír, 21 x 29,6 cm, sign. PD Jíra, uprostřed přeložený, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.400 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Death

    No.: 242

    Auction price: 1.200 CZK (43 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 10. 2019 12:01

    colored etching, 1999, 20 x 13,2 cm, signed on lower/right J. Jíra 99, S.V.U. Mánes 2000, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.200 CZK (43 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Stesk za domovem

    No.: 913

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 15:59

    suchá jehla, 1992, 11,2 x 15,7 cm, sign. PD J. Jíra 92, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    S koníkem

    No.: 912

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 15:55

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1993, 10,5 x 7,1 cm, sign. PD J. Jíra 93, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.101 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID3**3 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Hodiny

    No.: 909

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 15:52

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1980, 9 x 5,6 cm, sign. PD J. Jíra 80, č. 50/55, na papíru u okraje grafiky jemné rýhy, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.001 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Dám ti červenou růži

    No.: 908

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 15:51

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1989, 10,5 x 7,2 cm, sign. PD J. Jíra 89, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Bodláky

    No.: 907

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 15:50

    kombinovyná technika, lept, 1984, 14 x 9,6 cm, sign. PD J. Jíra 84, papírová pasparta, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    S červeným mákem v ruce

    No.: 737

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 13:00

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1994, 13,5 x11,5 cm, sign. PD J. Jíra 94, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Karta

    No.: 736

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 12:59

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1990, 14,6 x 11 cm, sign. PD J. Jíra 90, vytisknuto na dvojlistu - Pamětní list pro účastníky zahájení výstavy knižních dedikací významných autorů z majetku členů Spolku českých bibliofilů, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.300 CZK (47 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Jesus on the way

    No.: 461

    Auction price: 7.500 CZK (268 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2019 15:00

    etching, 1982, 34,2 x 29,7 cm, signed on lower/right Josef Jíra 83, paper mount frame , no. 4/14, dedication: Milanovi Jankovskému moc přátelsky Josef 21, XII. 1982, slightly yellowed paper, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 9.000 CZK (322 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Prayer

    No.: 460

    Auction price: 3.500 CZK (125 €)

    drypoint , 1979, 29,2 x 24,5 cm, signed on lower/right J. Jíra 79, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 3.900 CZK (140 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Descent from the Cross

    No.: 458

    drypoint , 20,5 x 13 cm, signed on lower/right J. Jíra, printed on double-page with poem: Rainer Maria Rilke, Sloky, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    obrazy a grafika 1969/1979

    No.: 189

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 03. 2020 18:40

    katalog, 20 x 21 cm, podpis výtvarníka s kresbou na titl. straně, vydal SČVU, 1979, Praha, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 700 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Josef Jíra - souborná výstava

    No.: 31

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 18:47

    katalog, 1990, 24 x 22 cm, podpis výtvarníka na titulní straně, vydala Unie výtvarných umělců k výstavě probíhající od září do října 1990 v galerii Mánes, sešit bez obálky, odřené okraje a rohy, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    pražské a pařížské hospody

    No.: 41

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 18:46

    katalog, 1986, 20 x 21 cm, podpis výtvarníka a titulní straně, vydl. Galerie hlavního města Prahy, výstava na Staroměstské radnici, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Jíra

    No.: 43

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 18:44

    katalog, 1996, 24 x 19 cm, podpis výtvarníka, malířské dílo J. Jíry v Galerii Art Praha, listopad - prosinec 1996, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 250 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Křížová cesta Josefa Jíry

    No.: 1315

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2018 04:16

    katalog, 14 reprodukcí na křídovém papíře v pův. obálce, vyd. SČUG, Praha, 2004, velmi dobrý stav, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Deníky malíře srdcem - Petr Ulrych

    No.: 1218

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2018 02:39

    katalog, 1997, grafiky upravil Petr Vobořil, nakladatelství Paseka v Praze a Litomyšli, pevná vazba s obálkou, 257 stran, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Obrazy, grafika, objekty, vitraje

    No.: 1200

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2018 02:21

    katalog, podpis na tit. listě J. Jíra, vyd. Galerie Liberec, 1990, řada čb. vyobrazení, seznam vyst. prací, sešit, velmi dobrý stav, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    The pub at Mal‡ Sk‡la

    No.: 39

    Auction price: 65.000 CZK (2.322 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2018 15:00

    oil on canvas , 1970, 50 x 60 cm, sign. lower/right. J. J’ra 1970, framed , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 70.000 CZK (2.500 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Boulevard

    No.: 583

    Auction price: 4.500 CZK (161 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2018 23:09

    fix, akvarel, papír, 16,6 x 23,2 cm, sign. PD Jíra, uprostřed přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 4.500 CZK (161 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Poslední večeře

    No.: 215

    Auction price: 10.000 CZK (358 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2018 15:00

    kombinovaná technika, 1997, 10,5 x 22 cm, sign. PD J. Jíra 97, rám, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 12.000 CZK (429 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Harlequin's Millions

    No.: 121

    Auction price: 12.000 CZK (429 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2018 15:03

    etching, gouche , 1980, 26,5 x 39,5 cm, sign. lower/right J. Jíra 80, framed, dedication: B. Hrabalovi v Nymburce, yellowed paper , slightly damaged frame, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 16.000 CZK (572 €)