Jiří Kalousek

(1925-1986)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Lupič

    No.: 961

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 14:43

    akvarel, tuš, uhel, papír, 1980, 21 x 29,7 cm, sign. PD na paspartě Jiří Kalousek 80, pasparta natržena, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Bílé místo

    No.: 1525

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 18:46

    tuš, papír, 33 x 24 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    První dostane pohár!

    No.: 1524

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 18:45

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Panenka

    No.: 1522

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 18:43

    Current price: 500 CZK (19 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Myslivec

    No.: 851

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2019 12:14

    akvarel, tužka, papír, 11,8 x 11,7 cm, , the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Sloní muž

    No.: 850

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2019 12:13

    tužka, papír, 19 x 25 cm, sign. DU Jiří Kalousek, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 800 CZK (30 €)