auction history

  • Václav Zykmund?

    (1914-1984)

    No.: 927

    Auction price: 15.000 CZK (556 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 17:38

    olej, karton, 48 x 37,5 cm, PD monogr. V. Z., rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 15.000 CZK (556 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Sargis Zakarjan

    Pištec

    No.: 921

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 17:32

    kombinovaná technika, karton, 2006, 43 x 33 cm, sign. LD Sargis Zakarjan 2006, rám, autor se narodil v arménském Jerevanu, kde absolvoval na místní Akademii výtvarných umění. Od roku 1993 žije a tvoří v Praze. K jeho nejčastějším technikám patří olej, akryl a perokresba. Jeho díla jsou zastoupena v …

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Svatební oznámení

    No.: 871

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:42

    litografie, 1946, 12 x 5,5 cm, značeno na desce T.46., rám, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Anděl

    No.: 868

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:39

    litografie, 15 x 10 cm, sign. PD Švengsbír, rám, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Lubomír Štefka

    No.: 862

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:33

    akvarel, tuš, papír, 1980, 42 x 29,5 cm, sign. PD Štefka 80, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    No.: 854

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:25

    litografie, 64 x 39,5 cm, sign. PD V. Špála, rám, značeno LD S. V. U. MÁNES SVÝM ČLENŮM NA ROK 1930, zažloutlý papír,na rámu oděrky, , the disciple of prof. Bukovac and Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.500 CZK (130 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    No.: 850

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:21

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1988, 66 x 45 cm, sign. PD Josef Šolc 88, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 900 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    No.: 848

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:19

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1986, 66 x 43 cm, sign. PD Josef Šolc 86, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Dvě květiny ve váze

    No.: 847

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:18

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1986, 64,5 x 43,5 cm, sign. PD Josef Šolc 86, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Odpočívající tanečnice

    No.: 843

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:14

    tužka, akvarel, papír, 1921, 19,5 x 29,7 cm, sign. PD Šimůnek 1921, zahnědlý papír, nahoře u okraje dírka pro pověšení, , disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Eva Natus Šalamounová

    Želvy

    No.: 830

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 16:01

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**3 History of bids

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Anděl

    No.: 826

    Auction price: 1.600 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 15:57

    litografie, 40 x 29,5 cm, sign. DU Vlad Suchánek, č. 37/100, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists…

    Current price: 2.702 CZK (101 €)

  • Emma Srncová

    Roztržená pusa

    No.: 814

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 15:48

    litografie, 1999, 49 x 65 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 39/80, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.800 CZK (141 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Slovenský Bakchus

    No.: 801

    Auction price: 14.000 CZK (519 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 15:32

    olej, plátno, 2015, 70 x 80 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2015, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován…

    Current price: 14.000 CZK (519 €)

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    U vody

    No.: 800

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 15:31

    tempera, papír, 1941, 15 x 19 cm, sign PD K. Skála 41, papírová pasparta, papír zezadu potištěn, zašlý papír,

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Viktor Seifert

    (1894-1959)

    Prachovské skály

    No.: 794

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 15:25

    olej, karton, 1944, 59 x 50 cm, sign. PD Seifert 44, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Ivo Rublič

    (1918)

    No.: 786

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 15:17

    akvarel, tuš, papír, 23 x 18,5 cm, sign. PD Ivo Rublič, rám

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    No.: 784

    Auction price: 2.800 CZK (104 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 15:15

    akryl, sololit, 55 x 47 cm, sign. PD Rozehnal, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.800 CZK (104 €)

  • Pavel Roučka

    Píseň písní

    No.: 782

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 15:13

    litografie, 53,8 x 37,1 cm, sign. PD Tomášovi Pavel Roučka, autorský tisk, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Vladimír Renčín

    Obsluha bez povolení zakázána

    No.: 779

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 15:10

    kombinovaná technika, papír, 26 x 21 cm,

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Jan Werich

    No.: 767

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 14:58

    suchá jehla, 19,5 x 13 cm, sign. PD Rada 94, rám, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Fritz Pontini

    (1874-1912)

    Jezdci u pramene

    No.: 759

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 14:50

    lept, 33,5 x 50,3 cm, sign. PD Fritz Pontini, práce rakouského grafika a malíře, který byl po větší část života spjat s Vídní, pocházel však ze staré františko-lázeňské rodiny, při okrajích mimo tisk zašpiněný a pomuchlaný papír,

    Current price: 1.400 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Karel Plichta

    (1891-?)

    Skicář

    No.: 758

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 14:49

    skicář s 15 kresbami, některé sign. K. Plichta, některé monogr. KP, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, poškozená vazba

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • František Parolek

    (1882-1926)

    Dívka se džbánem

    No.: 750

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 14:41

    olej, plátno, 52 x 42 cm, sign. PD Parolek, rám, Malíř, fotograf, spisovatel a legionář František Parolek (1882–1926), bratr Klementa Parolka (1885-1915), se narodil ve Starých Hutích nedaleko Uherského Hradiště v údolí Chřibů, zemřel na tuberkulózu v Praze. František Parolek (užíval též pseudonym S…

    Current price: 1.600 CZK (60 €)

  • Bohuslava Olešová

    Z cyklu Součet zamlklosti

    No.: 745

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 14:36

    kombinovaná technika, karton, 70 x 100 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Karel Oberthor

    Tři rány za 1,- Kčs

    No.: 741

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 14:32

    monotyp, 1958, 33 x 44,5 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Gejša

    No.: 727

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 14:18

    dřevoryt, 35,5 x 24,4 cm, značeno razítkem dílny, pokrčený, místy poškozený papír

    V cukrárně

    No.: 722

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 14:13

    akvarel, tuš, papír, 14 x 20 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

    Při žních

    No.: 706

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 13:57

    akvarel, papír, 1944, 43 x 31 cm, sign. PD, rám

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Koloušek

    No.: 705

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 07. 2020 13:56

    suchá jehla, 25 x 31 cm, sign. PD, rám

    Current price: 500 CZK (19 €)