Rudolf Kremlička

(1886-1932)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Stojící ženský akt

    No.: 780

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 12:38

    litografie, 17,3 x 12 cm, sign. PD RKremlička, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Sitting female nude

    No.: 93

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2020 15:00

    lithography, 17 x 13 cm, signed lower/right RKremlička, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Karel Kappstein: Umělecká litografie

    No.: 1

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, 10x sign. litografie v příloze R. Kremlička, vyd. L. Bradáč, Praha, 1921, ex. 16/100 na lepším papíře, tisk Kryl a Scotti, celkem 500 výtisků, clpl. převazba, 36s., pův. ob. vevázána, dobrý stav,

    Current price: 13.000 CZK (520 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Dívka s kytičkou

    No.: 250310

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2020 17:54

    litografie, 17,6 x 13 cm, pasparta, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Ležící akt

    No.: 250307

    litografie, 12,5 x 16,8 cm, pasparta, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Dívka česající si vlasy

    No.: 250309

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2020 17:53

    litografie, 17 x 13,3 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    No.: 250308

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2020 17:52

    litografie, 17,5 x 12,1 cm, pasparta, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Myčky

    No.: 230224

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 05. 2020 14:18

    lithography, 1920, 16,2 x 14,3 cm, signed on stonei RKremlička 1920, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids