Emil Filla
(1882-1953)
Matches
No.: 8Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 05. 2024 16:07
etching, aquatint, 19,6 x 15,5 cm, sign. lower/right Emil Filla, yellowed paper, small stains on paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Thiele and Bukovac at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
Václav Boštík
(1913-2005)
Nebula
No.: 5Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 05. 2024 16:04
dry needle, 1965, 10,5 x 9 cm, sign. lower/right Boštík 65, frame, the disciple of W. Nowak, member of The Umelecka beseda, later UB 12
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Estimate: 18 000 - 22 000 CZK
Jaroslav Válek
Znak pro čaj
No.: 41Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2024 17:40
reliéfní tisk, 2010, 20,6 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
B. Holt
Frau Page
No.: 31Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:30
mědirytina, 13,7 x 10,1 cm, značeno PD v desce B. Holt, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
William Henry Mote
(1803-1871)
Perdita
No.: 30Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:29
mědirytina, 13 x 9,7 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Katharina
No.: 25Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:24
mědirytina, 13,7 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
William Henry Mote
(1803-1871)
Celia
No.: 22Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:21
mědirytina, 13,1 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Johanna von Ark
No.: 12Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:11
mědirytina, 13,6 x 10,5 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
William Henry Mote
(1803-1871)
Die Königinn Margaretha
No.: 11Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:10
mědirytina, 13,7 x 10,5 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Henry Richard Cook
(1802-1849)
Juliette
No.: 4Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:03
mědirytina, 13,5 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
William Henry Mote
(1803-1871)
Miranda
No.: 1Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 04. 2024 18:00
mědirytina, 13,8 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Krajina z lesa
No.: 229Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:48
olej, plátno, 37 x 47 cm, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Jana Brožová
(1909-1987)
Slunečnice
No.: 228Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:47
olej, lepenka, 47 x 53 cm, sign. LD J.Brožová, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids
Jana Vacková
Štestí s otazníkem
No.: 227Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:46
grafický list, 48 x 32 cm, sign. PD, rám, č. 31/50
Current price: 800 CZK (34 €)
Václav Šmolík
Plzenšnká radnice s lešením
No.: 226Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:45
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Václav Šmolík
Zadní trakt Fr. Kostela
No.: 225Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:44
umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám
Václav Šmolík
Kostel sv. Anny
No.: 224Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:43
umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám, prasklé sklo
Václav Šmolík
Rakouský důstojník
No.: 223Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:42
umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám
Václav Šmolík
Podobizna ženy
No.: 222Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:41
Václav Šmolík
Pohled na hotel Conti
No.: 221Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:40
umělecká fotografie, 48,5 x 58,5 cm, rám
Václav Šmolík
Interier Spořitelny
No.: 220Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:39
R. Vlasák
Sbíraní brambor
No.: 219Auction price: 1.650 CZK (69 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:38
olej, deska, 23 x 32 cm, sign. PD R. Vlasák, rám
Current price: 1.650 CZK (69 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Vojtěch Hynek Popelka
(1888-1971)
Církev
No.: 218Auction price: 6.650 CZK (278 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:37
olej, plátno, 1927, 90 x 104 cm, sign. V. H. Popelka 1927, rám
Current price: 6.650 CZK (278 €)
Tůma
Jaro na vesnici
No.: 217Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:36
olej, lepenka, 1941, 72 x 96,5 cm, sign. PD Tůma 41, rám
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Šáša?
Ulice pod Radnicí
No.: 216Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:35
akvarel, papír, 1937, 36 x 27,5 cm, sign. PD Šáša 37, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Jaroslav Šnobl
(1884-?)
Kostel sv. Jindřicha
No.: 215Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:34
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Dana Sokolová
Portrét mladé ženy
No.: 214Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:33
pastel, papír, 50 x 44 cm, sign. PD Sokolová D., rám, namočeno
Current price: 650 CZK (28 €)
Vávra
Poslanecký dům v Poděbradech
No.: 213Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:32
Current price: 800 CZK (34 €)
J. Ráž
Horské středisko v zimě
No.: 212Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:31
olej, plátno, 49 x 59 cm, sign PD J. Ráž, rám
Current price: 1.300 CZK (55 €)
František Sylva Toman
(1886-1942)
Hradčany v zimě
No.: 211Auction price: 1.250 CZK (53 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:30
Current price: 1.250 CZK (53 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids