Žně
No.: 315Auction price: 2.600 CZK (109 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 18:14
olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Chalupa
No.: 298Auction price: 3.300 CZK (138 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:57
olej, dřevěná deska, 77 x 96 cm, sign. PD, rám, poškozeno
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Českomoravská vysočina
No.: 285Auction price: 1.650 CZK (69 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:44
akvarel, papír, 1934, 28 x 41 cm, sign. PD
Current price: 1.650 CZK (69 €)
U moře
No.: 257Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:16
olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Z lesa
No.: 246Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 17:05
tempera, lepenka, 44 x 37 cm, sign. PD, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Pole s panáky obilí
No.: 240Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:59
olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Zimnní krajina s vodní hladinou
No.: 237Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:56
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
No.: 236Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:55
akvarel, papír, 1945, 21 x 29 cm, sign. PD, rám
Current price: 200 CZK (9 €)
Krajina z lesa
No.: 229Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:48
olej, plátno, 37 x 47 cm, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Kouřim
No.: 174Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:53
olej, plátno, lepenka, 1930, 46,5 x 65 cm, sign. PD , rám
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Rosice
No.: 173Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:52
olej, plátno, 85 x 194 cm, sign. PD, rám
Postava
No.: 161Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:40
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Děvče se džbánem
No.: 154Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:33
olej, překližka, 59 x 36 cm, rám
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
No.: 148Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:27
Krkonoše
No.: 145Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:24
akvarel, papír, 1920, 42,5 x 58 cm, sign. PD , rám
Most
No.: 139Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:18
pastel, tempera, papír, 29,5 x 38 cm, sign. PD, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Polabí
No.: 130Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:09
tempera, lepenka, 31 x 46 cm, rám
Current price: 500 CZK (21 €)
Velbloud na poušti
No.: 122Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:01
akvarel, papír, 26,5 x 18,5 cm, LD monogr., rám
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Váza
No.: 118Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:57
kamenina, glazovaná keramika, v. 80 cm
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Motiv z Podbrdska
No.: 117Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:56
akvarel, papír, 31 x 39 cm, sign. LD , rám
Current price: 700 CZK (30 €)
Jubeilum
No.: 115Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:54
porcelán, zlacený, průměr 27 cm
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
T. G. Masaryk
No.: 114Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:53
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Jaorměřská radnice
No.: 110Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:49
Current price: 400 CZK (17 €)
Náměstí v Jaroměři
No.: 109Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:48
Current price: 400 CZK (17 €)
Orlické hory
No.: 105Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:44
olej, překližka, 34,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám
Mořský záliv
No.: 103Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:42
akvarel, papír, 22 x 32 cm, sign. PD, rám
Chryzantémy
No.: 97Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:36
olej, sololit, 49,5 x 30 cm, sign. PD, rám
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
Mistr Alois Jirásek
No.: 95Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:34
olej, plátno, 125,5 x 85 cm, rám
Current price: 7.000 CZK (292 €)
No.: 78Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:17
Current price: 2.500 CZK (105 €)
No.: 76Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:15
litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD, rám, č. 1/50