Jaroslav Holeček
Hradčany
No.: 241Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:00
olej, plátno, 66 x 93 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Hradčany