-
Neurčený autor
Zimnní krajina s vodní hladinou
No.: 237Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:56
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Krajina
No.: 236Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:55
akvarel, papír, 1945, 21 x 29 cm, sign. PD, rám
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Krajina z lesa
No.: 229Auction price: 650 CZK (28 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:48
olej, plátno, 37 x 47 cm, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Kouřim
No.: 174Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:53
olej, plátno, lepenka, 1930, 46,5 x 65 cm, sign. PD , rám
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Rosice
No.: 173Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:52
olej, plátno, 85 x 194 cm, sign. PD, rám
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Postava
No.: 161Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:40
akvarel, kombinovan technika, papír, 1986, 50 x 30 cm, sign.DU, rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Děvče se džbánem
No.: 154Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:33
olej, překližka, 59 x 36 cm, rám
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
-
Neurčený autor
Zimní krajina
No.: 148Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:27
olej, plátno, 1937, 71 x 93,5 cm, sign. PD, rám, plátno protrženo
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Krkonoše
No.: 145Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:24
akvarel, papír, 1920, 42,5 x 58 cm, sign. PD , rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Most
No.: 139Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:18
pastel, tempera, papír, 29,5 x 38 cm, sign. PD, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Polabí
No.: 130Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:09
tempera, lepenka, 31 x 46 cm, rám
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Velbloud na poušti
No.: 122Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:01
akvarel, papír, 26,5 x 18,5 cm, LD monogr., rám
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neurčený autor
Váza
No.: 118Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:57
kamenina, glazovaná keramika, v. 80 cm
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neurčený autor
Motiv z Podbrdska
No.: 117Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:56
akvarel, papír, 31 x 39 cm, sign. LD , rám
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neurčený autor
Jubeilum
No.: 115Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:54
porcelán, zlacený, průměr 27 cm
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
-
Neurčený autor
T. G. Masaryk
No.: 114Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:53
porcelán, zlacený, průměr 27 cm
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
-
Neurčený autor
Jaorměřská radnice
No.: 110Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:49
akvarel, papír, 1927, 27 x 20 cm, sign. PD , rám, prasklé sklo
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Náměstí v Jaroměři
No.: 109Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:48
akvarel, papír, 1947, 27 x 19,5 cm, sign. LD Valín ??? 1947, rám
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Orlické hory
No.: 105Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:44
olej, překližka, 34,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Mořský záliv
No.: 103Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:42
akvarel, papír, 22 x 32 cm, sign. PD, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Chryzantémy
No.: 97Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:36
olej, sololit, 49,5 x 30 cm, sign. PD, rám
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
-
Neurčený autor
Mistr Alois Jirásek
No.: 95Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:34
olej, plátno, 125,5 x 85 cm, rám
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Kompozice
No.: 78Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:17
běloba, kombinovaná technika, karton, 1992, 70 x 100 cm, sign. DU Hlaváček 92
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Kompozice
No.: 76Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:15
litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD, rám, č. 1/50
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Šumava
No.: 68Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:07
olej, plátno, 68 x 92 cm, sign. PD, rám
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Most v Oseckém údolí
No.: 30Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:44
olej, plátno, 1904, 63 x 86 cm, sign. PD, rám
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
-
Neurčený autor
Váza
No.: 41Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:40
glazovaná pálená hlína, v. 27 cm
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Váza
No.: 40Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:39
glazovaná pálená hlína, v. 28 cm
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Váza
No.: 39Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:38
glazovaná pálená hlína, v. 32 cm
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Na dvorku
No.: 37Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:36
tisk, 36,5 x 31,5 cm, sign. LD v tisku, rám
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids