Jaroslav Válek
Sršení
No.: 2364Auction price: 950 CZK (40 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 19:58
slepotisk, 2003, 41 x 29,5 cm, sign. PD J. Válek 03, a.t., na levém okraji papíru čára po tužce, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 950 CZK (40 €)
Jaroslav Válek
Průhled
No.: 2365Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 19:59
kolorovaný slepotisk, 29,6 x 25,2 cm, sign. PD J. Válek, a.t., papír nepatrně zvlněný, na levém okraji (mimo tisk) na jednom místě čára od tužky, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA
Current price: 800 CZK (34 €)
Josef Váňa
(1911-1997)
Kamenný most v Písku
No.: 2366Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 20:00
litografie, 1993, 21,3 x 32,8 cm, sign. PD Váňa 93, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Josef Váňa
(1911-1997)
U řeky
No.: 2367Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 20:01
litografie, 1990, 43,3 x 59,7 cm, sign. PD Váňa 90, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Josef Váňa
(1911-1997)
Usedlost
No.: 2368Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 20:02
litografie, 1992, 37,8 x 48,3 cm, sign. PD Váňa 92, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 250 CZK (11 €)
Dagmar Vašáková
Vrba
No.: 2369Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 20:03
lept, 1989, 64,5 x 49,5 cm, sign. PD Dagmar Vašáková 89, č. 24/60, při levém okraji na několika místech natrženo, mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Dagmar Vašáková
Bolest
No.: 2370Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 20:04
lept, 1989, 65 x 49,5 cm, sign. PD Dagmar Vašáková 89, č. 19/100, mimo tisk mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Most
No.: 2371Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 20:05
dřevoryt, 1914, 13,8 x 14,5 cm, Příloha XIX. Veraikon 1914, svazek IV. a V., horní rohy papíru pokrčené, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of …
Current price: 200 CZK (9 €)
František Vlach
Krocení koně
No.: 2372Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 20:06
litografie, 30,8 x 41,2 cm, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, pravý dolní roh pokrčený, u horního okraje papír lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Eva Vlasáková
Labyrint srdce I.
No.: 2373Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 20:07
Current price: 800 CZK (34 €)
Eva Vlasáková
To jsem já, která mluví k nám
No.: 2374Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 20:08
lept, 59 x 50 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 19/35, při levém horním okraji přeložený papír, papír mírně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Muzika, C. Rayne
Current price: 800 CZK (34 €)
Ilona Vodochodská
(1961)
Postavy
No.: 2375Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 20:09
litografie, 27,5 x 46 cm, sign. PD Ilona Vodochodská 89, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Pták
No.: 2376Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 20:10
Current price: 70 CZK (3 €)
A. von Schreibenhof
Schloss in Oberlentensdorf
No.: 2377Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 20:11
linoryt, 14,9 x 21,7 cm, sign. PD A. v. Schreibenhof, papírová pasparta, LD original Linoschnitt, okraje lehce od tiskařské barvy, v rozích pokrčeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Olga Vychodlilová
Netřesk
No.: 2378Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 20:12
lept, akvatinta, 32 x 25 cm, sign. PD Olga Vychodilová, č. 52/100, pravý okraj zažloutlý, na jednom místě politý, papír mírně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)