Různí autoři

  • Různí autoři

    Sedm exlibris

    No.: 692

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:18

    soubor 7 vlastních exlibris, 2005, 21 x 10 cm, jednotlivé listy signovány, autoři: M. Bauer, D. Benešová, M. Lesařová - Roubíčková, M. Manojlín, A. Odehnal, P. Ptáček, K. Šafář, soubor by vydán v nákladu 110 výtisků u příležitosti valné hromady SSPE konané v Praze 2005, Provenance: Antiquarian Dlážd…

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Různí autoři

    Fráňa Šrámek - Sobotka uprostřed cesty

    No.: 696

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:22

    bibliofilie s osmi grafikami, 2003, 21 x 11 cm, jednotlivé listy signovány, autoři: A. Antonová, J. Bouda, M. Houra, J. Kábrt, J. Kaiser, J. Kavan, M. M. Šechtlová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Různí autoři

    XV Ex libris dřevorytů

    No.: 700

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 10:26

    bibliofilie s 15 dřevoryty, 1938, 18,4 x 12 cm, čís. 48, autoři: L. Klimešová, V. Lesková, J. Novák, E. Pokorný, V. Kostroun, H. Schneidrová, L. Voneš, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Různí autoři

    Sborník k 70. výročí Střední školy uměleckých řemesel v Brně

    No.: 752

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 11:18

    Bibliofilie, 8x grafický list (Mir. Bravenec, Vl. Drápal, Zd. Fuksa, D. Janoušek, A. Mikulka, M. Pytlová, P. Rudolf a H. Tomášková-Willmannová), vše signováno, ex. 82/100, volné listy v deskách, velmi dobrý stav,

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Grafika Chrudim 1977 (sborník drobné grafiky)

    No.: 753

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 11:19

    Bibliofilie, 2x dřevoryt (C. a J. Bouda), 3x linoryt (A. Beran, E. Hašková, M. Roubíčková-Lesařová), 1x bar. linoryt (J. Šváb) a 1x lept (Fr. Peterka), vše signováno, vyd. Klub přátel výtv. umění, Chrudim, 1977, ex. 231/250, obs. dva sešity s texty různých autorů (např. V. Cinybulk) a několika čb. v…

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Okno (Vladimíra Komárka k padesátinám grafikou pozdravují..)

    No.: 790

    Auction price: 900 CZK (33 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 11:56

    Current price: 900 CZK (33 €)

  • Různí autoři

    Grafika Chrudim 1974 (sborník drobné grafiky)

    No.: 796

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:02

    Bibliofilie, 2x dřevoryt (O. Čechová a Vl. Komárek), 2x linoryt (R. Lander a M. Nováček), 1x bar. linoryt (M. Houra) a 1x komb. technika (J. Kaiser), vše signováno, vyd. Klub přátel výtv. umění, Chrudim, 1974, 500 výtisků, obs. dva sešity s texty různých autorů, 31s., v pův. obálce, velmi dobrý stav…

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Různí autoři

    Želejov

    No.: 798

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:04

    Bibliofilie, 2x dřevoryt Vl. Komárek, 2x litografie J. Uiberlay a 1x linoryt P. Sukdolák (vše sign.), k 60. narozeninám J. Uiberlaye vyd. V. Mikule, K. Samšiňák a J. Vitáček, několik textů, volné listy v obálce, velmi dobrý stav,

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Různí autoři

    Hrdinom osloboditel’om z vďačnosti

    No.: 810

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 12:16

    Bibliofilie, 14x sign. dřevoryt, autoři: L. Filla, R. Dúbravec, Fr. Král, J. Fedora, I. Štubňa, O. Opršal, J. Szabó, O. Barčík, vyd. grafici Krajského střediska ÚSČSVU, Martin, 1955, volné listy v pův. deskách, dobrý stav,

    Current price: 500 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Různí autoři

    Skupina Ra

    No.: 896

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 13:42

    katalog, 1947, 21 x 15 cm, 6. svazek edice Ra, obálka Václav Reichmann, úprava Václav zykmund, vydáno k příležitosti první výstavy skupiny v Brně, V Praze, V Bratislavě a v Hradci Králové, brožovaná vazba, 34 stran, skvrna za zadní straně a na několika stránkách uvnitř , Provenance: Antiquarian Dláž…

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Různí autoři

    Aus der Kneipzeitung 1896 des Vereins deutscher bildender Künstler in Böhmen

    No.: 898

    Auction price: 1.500 CZK (54 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 13:44

    volné listy, ., 35 x 25 cm, Sdružení německých umělců v Čechách, 17 barevných ilustrací, bez textu a nakladatelských údajů, volné listy v kartonovém obalu, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (54 €)

  • Různí autoři

    Fotografie amerických filmů

    No.: 929

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:15

    18x fotografie, 20 x 25 cm, 18x bromostříbrná fotografie amerických filmů, Bottle Rocket, Nutty professor, Circle of friends, Showtime aj., 90. léta, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Konvolut fotografií

    No.: 930

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:16

    10x fotografie, 29,5 x 24 cm, 10x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Momentky ze socialistické Prahy

    No.: 931

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:17

    10 x fotografie, 18 x 24 cm, 10x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, lehce opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Momentky ze socialistické Prahy II.

    No.: 932

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:18

    18x fotografie, 18 x 13 cm, 18x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, lehce opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Přistání na Měsíci

    No.: 933

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:19

    13x fotografie, 13 x 18 cm, 13x bromostříbrná fotografie televizního vysílání přistání na Měsíci, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Různí autoři

    Filmové fotografie

    No.: 934

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:20

    4x fotografie, 20 x 26 cm, 4x bromostříbrná fotografie, lehce pomačkané v rozích, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Různí autoři

    Filmové fotografie

    No.: 935

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:21

    17x fotografie, 24 x 30,5 cm, 17x bromostříbrná fotografie, místy lehce pomačkáno v rozích jinak velmi pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Různí autoři

    Bezručovské motivy

    No.: 944

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:30

    12x linoryt, 1985, 19 x 12,9 až 11,5 x 8 cm, 10x signováno, Album opavských výtvarníků na bezručovské motivy. F. Černý, S. Havlík, D. Hrudníková, L. Kačírková, M. Kačírek, L. Marková, M. Mrázková, H. Nováková, J. Škarohlídová, Z. Tázlarová, M. Teršová, D. Urbaník, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Různí autoři

    Lidová - Členové a hosté R klubu

    No.: 945

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 14:31

    11x grafický list (různé techniky), 1989, 27,5 x 20 - 18 x 13,5 cm, vše signováno, autoři: A. Antonová, S. Jílek, V. Veselý, I. Rystonová, J. Černý, J. Hanuš, Č. Hlavička, V. Mravcová, přiložen text s popisem, zašpiněný přebal, 1 ks chybí, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 20 ks ocelorytin staré grafiky

    No.: 1098

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 17:04

    20 x ocelorytina, kolem 1850, cca 10 x 15 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře,

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    No.: 1099

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 17:05

    20 x ocelorytina, cca 10 x 15 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře,

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z Rakouska - konvolut 15 ks

    No.: 1100

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 17:06

    15 x ocelorytina, kolem roku 1850, cca 10 x 15 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře,

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výlevy z Velké Británie a Scotska - konvolut 20 ks

    No.: 1101

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 17:07

    20 x ocelorytina, kolem roku 1850, cca 10 x 15 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře,

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z USA - konvolut 15 ks

    No.: 1102

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 17:08

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 19 ks ocelorytin staré grafiky

    No.: 1103

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 17:09

    19 x ocelorytina, kolem roku 1850, cca 10 x 15 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře,

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z Itálie a Rakouska- konvolut 15 ks

    No.: 1104

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 17:10

    15 x ocelorytina, kolem roku 1850, 7,2 x 9,2 až 12 x 19 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře,

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z USA - konvolut 40 ks

    No.: 1105

    Auction price: 700 CZK (25 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 17:11

    40 x dřevoryt, 9 x 12 až 15 x 20 cm, některé papíry zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře, částečně ilusrace tiskovin, na zadní straně papírů text,

    Current price: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Dvakrát šedesát

    No.: 5

    Auction price: 15.000 CZK (536 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 15:00

    12x grafika, 1997 - 1998, 34,5 x 25 cm, vše signováno, 37/200, soubor 12 grafických listů s básněmi Olgy Čechové, ke svým šedesátinám vydali Josef Runštuk a Karel Žižkovský, autoři: J. Brázda, F. Burant, O. Čechová, K. Demel, J. Istler, B. Jirků, V. Komárek, O. Kulhánek, J. Pileček, P. Sukdolák, J. …

    Current price: 15.000 CZK (536 €)

  • Různí autoři

    Památník s podpisy významných osobností

    No.: 202

    Auction price: 5.000 CZK (179 €)

    v kůži vázaný notes s autogramy, 1934-1950, 19 x 15 cm, z pozůstalosti PhDr. Jaromíra Doležala, který působil jako literární historik a kritik se zaměřením na slavistickou problematiku, kulturní a politický publicista, novinář, překladatel z němčiny a slovanských literatur, diplomat. Památník vznikl…

    Current price: 5.000 CZK (179 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids