Různí autoři

  • Různí autoři

    Postavy 17. až 18. stol.

    No.: 245731

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 15. 07. 2020 18:33

    cca 90x mědirytina, 17 x 10 cm, mírně poškozené, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Různí autoři

    Máchovské motivy (konvolut 15 položek)

    No.: 238830

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 14:39

    pohlednice, reprodukce, fotokopie, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Různí autoři

    Fotografie máchovských míst

    No.: 238831

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    Planned termination: 26. 08. 2020 14:40

    10x fotografie, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)