Rybičky
litografie, 1997, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1997, č. 98/100
žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
ID: 278834
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 14:32
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu