Hradčany
litografie, 27,5 x 37 cm, sign. PD Mašek V.
studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 227945
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 15:38
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu