Franta Kostelník
olej, sololit, 2009, 70 x 61 cm, sign. PD Kroča 15.3.09
žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
ID: 245181
Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:38
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)