Jiří Šebek (1922-1999)

Podhorská krajina

litografie, 8,5 x 18,5 cm, sign. PD JŠebek

žák F. Hlavici, F. Doubravy a V. Makovského na VUT v Brně, člen Výtvarného studia čs. armády v Praze a SVU Aleš

ID: 250769

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:20

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)