Temný les
olej, deska, 28,5 x 37,5 cm, sign. PD, rám
ID: 268405
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:31
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
ID: 268405
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)