Kompozice I.
olej, karton, 2000, 30 x 38,5 cm, sign. PD Fišárek 2000
soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle
ID: 268277
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2023 18:49
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu